de nederlandse mannen zijn anders dan de australiers, wel in positieve zin natuurlijk. ik hou van uitgaan, lekker eten en zwemmen. zoek ook een man die lekker sportief is, spontaan en vrolijk. makkelijk in de omgang en niet al te egoistisch. ik heb daar slechte ervaring mee. interesse, stuur mij een berichtje xxx
Laten we dit snel gaan doen. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen? Ik weet zeker dat je vandaag van me zult genieten. Ik zal goed zijn voor jou.
Volgens mij zijn alle leuke mannen hier in de buurt bezet of kan ik ze niet vinden! Bah ik wil weer een vent! Of in ieder geval een buddy die af en toe mijn bed komt verwarmen en dan bij mij ook even het vuurtje een beetje opsteekt! Vooral in die regenachtige en winter periodes is dat wel fijn toch!?