Om heel eerlijk te zijn, dit is mijn eerste poging en ik weet nog niet zo goed waar ik precies naar op zoek ben. In eerste instantie ging het voor mij om een maatje, maar hoe meer ik erover nadacht gaat mijn richting meer de kant op van seks. Een seks partner. Ik weet alleen niet hoe dit verder te moeten uitvoeren, hoe dit in zijn werk gaat en hoe ik een leuke man kan leren kennen. Maar ik denk dat dit een aardige stap in de goeie richting is.
Je hebt ook een of misschien dan wel meerdere slechte ervaringen gehad en je wilt je niet direct weer in een relatie storten. Maar je wilt net als ik even de kat uit de boom kijken..
Beetje dubbelzinnig ben ik maar je snapt wel waar ik naar toe wil. Het hoeft niet voor een relatie te zijn dus. Zit je al in een relatie no problem voor mij. Dan gaan we voor de romantiek. Met mij kan je alle kanten op.