je moet een beetje tegen een gekke meid kunnen, die soms ook hyper is. Jij moet een goed gevoel voor humor hebben, Geen bankhanger of ijverige voetbalkijker. Als Oranje speelt gaan wij wel samen in vol ornaat.
Een man die eenvoudig is maar veel dromen en doelen heeft om te vervullen, dat is gepassioneerd. Ik ben ook op zoek naar een man met een grote (je begrijpt wat ik bedoel). Ik mis echt het gevoel van plezier maken
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sandrine, 26 jaar · Brugge
foto volgt of misschien zal ik die later wel uploaden hier :)
Juullia90, 27 jaar · Keerbergen
Jij bent erg zachtaardig met vrouwen en jij weet ze op de juiste manier te behandelen. Jij bent ook geduldig met mij!
Ivy2you, 27 jaar · Lucaswolde
Als je geil en actief bent in seks, denk ik dat jij de juiste bent voor mij. Ik heb een man nodig die me goed in bed kan behandelen
Kim090, 26 jaar · Nieuwkoop
Ik ben op zoek naar iemand die weet hoe het is om plezier te hebben en die niet saai is Want daar gaat het in het leven om, toch?
Chanty02Single, 27 jaar · Medemblik
just wnna be in love just wnna be in love v just wnna be in love
CharlieN , 27 jaar · Blessum
Wil je meer over me te weten komen tijdens een leuke date. Stuur me dan een bericht die me nieuwsgierig maakt naar jou;)
NicoWants, 27 jaar · Kuringen
Ben je op zoek naar een geile meid? Zo ja, ik ben er gewoon voor je. Je hoeft me alleen maar een bericht te sturen. Ben je er klaar
BlondeKa, 27 jaar · Rotterdam
Wil jij je ervaring met mij delen en ben je ouder dan 35?