Je bent een man met wat zelfbeheersing, houdt van charmante, goed verzorgde vrouwen en je vindt shoppen ook leuk om samen te doen? D at betekent dat je ook af en toe op sleeptouw genomen wordt naar een of andere lingerie boetiek. Zie je dat zitten, ook mee naar binnen?
Ik heb eerlijk gezegd niet een idee naar wat voor een jongen ik precies op zoek ben maar ik hoop dat je lief en gezellig bent en de rest zien we wel ok?
Ik wil plezier hebben met een man die makkelijk in de omgang is, die leuk is en veel praat, ik hou niet van een saaie man die verlegen is en niet zoveel praat. Ik hoop dat ik snel een bericht ontvang!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Thapinkpanter, 27 jaar · Watervliet
U bent eerlijk, niet veel eisend en zeker niet jaloers. U gaat graag opstap en niet alleen wij samen, maar ook apart van elkaar.
Hotsanne1991, 27 jaar · Erichem
Jij zou wel met iets nieuws willen komen, ik wil iets geweldigs voelen en ik hoop dat jij daar oké mee bent!
Killer199002, 27 jaar · Diksmuide
Nou jij mag wel vallen voor mijn groene ogen en hopelijk ben ik dan van de status killer af. Want als ze dan nog met mij proberen
Jaylana, 27 jaar · Brugge
Ben jij ook op zoek naar liefde en denk je dat bij mij te kunnen vinden? Want ik wil serieus wat op gaan bouwen met een leuke man.
Milabu, 27 jaar · Houthalen-Helchteren
Ik ben een meid die best gek op seks is, en daar nu tekort in komt. Dat wil ik graag aanvullen en genieten van jou en mij in bed.
Fabio, 26 jaar · Hasselt
vraag het en je komt het te weten :D
CoolBlue92, 26 jaar · Zeewolde
een man van mijn leeftijd die, vriendelijk en warm is. een man die een glimlach op mijn gezicht kan toveren
Rozaliexxx, 27 jaar · Leisele
Je bent wat ouder dan mij maar niet zo oud dat je mijn opa kan zijn. Je bent rustig van aard en weet hoe mij een beetje af te remmen.