Ik kijk er naar uit om een man op deze site te zoeken die ik in mijn leven wil. Ik wil een man die interessant is, vol verhalen zit, vol zit met moppen en die mijn wereld op zijn kop kan zetten..
Ik wil een lieve man die zorgzaam en liefhebbend is. Iemand die er voor mij is wanneer de tijden ruig worden maar ook iemand met wie ik een geweldige tijd kan hebben en kan lachen.
Jaa wat moet ik nu zeggen want ik geloof nie in de prins op het witte paard. Als jij drie x l bent dus lief leuk en lekkerrrr heb jij al een vette score bij mij. Wel iemand die lekker actief is zo ben ik ook. So let's gooo!!
Je hebt ook een of misschien dan wel meerdere slechte ervaringen gehad en je wilt je niet direct weer in een relatie storten. Maar je wilt net als ik even de kat uit de boom kijken..
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Bibbsie, 26 jaar · Drachten
Je bent zelf ook een man die van een beetje luxe houdt dus je begrijpt mij best wat ik bedoel met verwend zijn. Het is jouw bedoeling
BitHurry, 26 jaar · Lombardsijde
wat ik zoek is dat hij een oprechte, aardige, liefhebbende persoon is.
Anoniempjee, 27 jaar · Houthalen
Je kan discreet met mijn situatie omgaan en zoekt net als ik sex. Je bent single, hebt een leuk leven en wilt me daar ook in laten
FabChick90, 27 jaar · Ramsdonk
Sta jij wel open voor dat soort spelletjes? Sterker nog, vind jij ze net zo leuk om te spelen als ik? Wat is jouw favoriete "rol"?
ERna1990, 27 jaar · Lierde
Een man die wel van de mogelijkheid gebruik zou willen maken om met mij lekker plezier te gaan maken. Ik ben er echt weer aan
MariaOoh, 26 jaar · Ettelgem
Ik ben niet echt kieskeurig zolang je een goed lichaam hebt en vooral de buikspieren. Ik ben een fan van mooie mannelijke lichamen.
1990 Jelisa, 27 jaar · Emmeloord
Ik ben op zoek naar een man die begripvol, zorgzaam, aanhankelijk, attent is en die mij kan accepteren en van me houdt om wie
BlondeMira, 26 jaar · s-Gravendeel
Op zoek naar iemand die mij kan bijhouden met zijn gekheid. Als je een keer met een kater wakker wordt, moet je er niet gek van