Ik weet dat met mijn nieuwe carrière, mijn leven een stuk drukker zal zijn, daar ga ik tenminste van uit. Tot die tijd, wil ik toch wel een wilde leven ervaren als een wilde meid in het uitgaansleven en sexleven. Iets wat ik nooit heb kunnen doen vanwege mijn ouders.
Een andere spring in het veld zou misschien wat te veel van het goede zijn, misschien toch iemand die wat rust in mijn leven kan brengen. Wel iemand die me serieus neemt en mijn hyperactiviteit dus kan accepteren.
Heb jij van die stevige grote handen die goed kunnen kneden en mij even helemaal buiten mezelf laat treden? Ik mag best stevig aangepakt worden hoor ;) En als we toch zo intiem zijn met elkaar.... wie weet wat dan nog meer!