Ik begin volgende week weer met naar de sportschool te gaan. Zou graag iemand hebben om mee te gaan of open staat voor het krijgen van advies van een man die aan het sporten is. En als we alleen in de sportschool zijn, zullen we een paar leuke momenten meemaken.
Perfect hoef je niet te zijn, dat ben ik ook niet. Maar ik moet me wel goed bij je voelen. Op mijn gemak, geborgen en beschermd. Dus als je wat ouder bent dan mij, heb ik daar geen probleem mee.
Je moet weten hoe je de grenzen van een vrouw moet respecteren. Laten we ons op ons gemak voelen en zien hoe het gaat. Misschien kunnen we als eerste op date gaan?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Kittig Katje, 25 jaar · Amsterdam
Pampita, 25 jaar · Heers
Je moet respecteren wat mijn beslissing is en iets aardigs voor me doen. Laat me me altijd gelukkig voelen en goed voor me zijn,
Saliiiee, 25 jaar · Deventer
Morgen gaat de beuk erin, klaar ben ik ermee! En morgen zou de vervanging ook al aan kunnen treden. Een ding, even geen echte
Golddiamentxx, 25 jaar · Olen
Partymuts, 24 jaar · Almere
Ik heb de voorkeur voor een jongen die niet rookt, en misschien iemand die motor rijd, want dat vind ik zelf wel heel erg stoer!
ALPHA, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Leuk en schoon, weet van geen ophouden en komt niet al klaar bij het zien van een kut.
Nora24, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Mijn hart is als een bloesem uit de warme woorden! Ik ben een tedere en delicate vrouw, die haar liefde wil vinden! Ik kan zeggen
Robine91, 25 jaar · Edelare
Je houdt ervan om mij een passioneel beurtje te geven en je bent niet bang om mij een beetje pijn te doen! Je houdt van hoge hakken