Kijk je niet te diep in het glaasje dat zou ik erg op prijs stellen, ik zoek ook specifiek iemand die niet veel drinkt. Als je mij mij bent en je drinkt een drankje is niet erg, maar niet samen dronken worden. Ik zoek ook geen man die alleen maar met zijn geslachtsdeel denkt want daar ben ik niet voor in, geen one night stands of andere poespas. Wil je iets opbouwen is dat prima, maar als je gelijk gaat zwaaien met je je weet wel, stuur mij dan geen mail! Bij voorbaat dank.
Je zult bij elkaar blijven zolang je allebei voelt dat het een positieve ervaring blijft en ik hoop dit gevoel te kunnen hebben tot het einde der dagen. Ik moet alleen de juiste man vinden en daarom ben ik nu hier.
Je bent een heer en wilt iets leuks met me doen, je zult me ??niet slecht behandelen en ik hoop ook dat je serieus bent! De man die mijn hart kan veroveren is een man die ook goede manieren heeft.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Janetxx93, 24 jaar · Burgwerd
Ben jij beschikbaar? Ik wil geen ingewikkelde relatie, ik wil gewoon jouw lichaam die mij verwent. Kan dat geregeld worden?
Bordellogirl, 24 jaar · Hoogstade
Je staat open voor wat ik wil en je hebt bij voorkeur een leuke groep vrienden die wel zin hebben in een gangbang.
SjemmaSingle, 24 jaar · Havelte
je moet tussen de 18 en 27 zijn, goed verzorgd en geschoren en een goed uiterlijk hebben.
PopElsie, 25 jaar · Wetering
Een man die echt veel beter is dan andere mannen en die me ook echt gelukkig in bed kan maken. Ik wil klaarkomen en tevreden met
Klarikaaaaa, 24 jaar · Niel
Volgt
Be4utyG0dd3ss, 25 jaar · Balk
Net als mij moet reizen je in het bloed zitten, en je gaat het liefste een paar keer per jaar lekker weg. Je karakter is voor mij
Bad DreamS, 25 jaar · Ammerstol
begripvol, gemakkelijk om mee om te gaan, geduldig, flexibel en kan zich aan de omgeving aanpassen. Het beste voor mij is
IvieThunder, 25 jaar · Breukelen
Als je me al leuk vindt, moet je me een bericht sturen. En zullen we snel verder moeten spreken over wat voor intiems wij allebei