Een man die zo goed is in het verwennen van een vrouw! Ik hoop dat je iets nieuws gaat doen om me te plezieren, ik wil meer actie en meer leuke avontuurtjes!
Interesses qua man: verzorgd, intelligent, lang, spontaan, humoristisch, niet-rokend, tattoos vind ik geweldig! Afknappers: half naakte foto's, kettingen, (neppe) macho's, birkenstocks, luiheid, voetbal (uitvoerend) en geen zin hebben om dingen te ondernemen.
Knappe gentleman vriendelijk en ook eerlijk van karakter. Spreekt dit jou aan,dan zie ik graag een leuk mailtje van je tegemoet, maar reageer alleen als je echt serieus bent,want dat ben ik ook.
Ik ben niet erg specifiek! Ik wil iemand die mijn humor kan bijhouden, die een goede tijd heeft om gewoon zichzelf te zijn en die een beetje ouder is dan ik.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Leeiineh, 24 jaar · Gennep
Sommige mensen die me nieuwe dingen kunnen leren. Mensen die ik mee kan nemen om te relaxen. Mensen die me kunnen beïnvloeden
Bliesje, 25 jaar · Dodewaard
Je begrijpt en beseft dat ik niet méér wil dan een avontuurtje. Als jouw vrijheid je ook lief is of als je thuis
Nerdykel, 24 jaar · Gruitrode
Durf je het aan met een leuke nerdy meid? Ik sta overal open voor dus jij mag verzinnen wat we de eerste keer gaan doen.
ViiiLettie, 24 jaar · Kornhorn
Ben je geinteresseerd in mij, lekkere seks hebben en het allemaal niet te ingewikkeld maken?
Shin1gEmily, 25 jaar · Erembodegem
Bevallen die paar kenmerken van mij jou wel? En zie je jouzelf met mij wel lekker lang in bed liggen? Je houdt van knuffelen,
KissyKissy, 25 jaar · Berchem
vooral lekker
Niki55, 25 jaar · Gestel
Als je begrip voor mensen heb en hun zwaktes dan ben je al een stuk beter in de omgang. Vind je ook niet?
ALPHA, 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Leuk en schoon, weet van geen ophouden en komt niet al klaar bij het zien van een kut.