Ik begin volgende week weer met naar de sportschool te gaan. Zou graag iemand hebben om mee te gaan of open staat voor het krijgen van advies van een man die aan het sporten is. En als we alleen in de sportschool zijn, zullen we een paar leuke momenten meemaken.
Een leuke boy die open staat voor gezellig contact, je moet iemand zijn waar ik goed mee kan chillen en gewoon gek mee kan doen en super veel lachen. Stoer mag wel maar je hoeft dat niet te overdrijven want van macho gedrag walg ik! Laat je snel wat horen:p
Een spontane kerel die graag plezier maakt. Die me al niet gelijk zijn liefde gaat verklaren maar gewoon aankijkt wat het wordt (of niet). Vrienden heb je nooit te veel zeggen ze wel eens, misschien kan ik dan wel een vriendin van jou worden :)