Kun je jezelf vinden in het hebben van een goede vriendschap naast een huwelijk. Of denk je dat het problemen gaat geven. Ik heb zelf zoiets wie niet waagt die niet wint. Dus hier ben ik dan. Een positieve instelling hebben en kunnen delen met een ander. Een tikkeltje brutaal zijn en ondeugend mag ook vind ik juist wel leuk bij een man.
Jij bent iemand die mij een goede tijd op het gebied van seks wilt geven. Ik wil niet iemand die makkelijk of snel klaarkomt, dus je moet wel een beetje goed zijn. Laat mij een foto zien van jouw lul zien om lekker nat van te worden!
Ik heb een lichte voorkeur voor wat oudere mannen, daar heb ik altijd een zwak voor gehad. Verder vind ik het vooral erg belangrijk dat je lief bent en er van houd om op pad te gaan.