Ik wil niet dat je me meteen in een relatie drukt, want daar ben ik nog niet aan te op het moment, maar wie weet in de toekomst. Wat ik nu nodig heb is liefde en warmte. Ik ben opzoek naar een man die mij dat kan geven, lekker samen zijn knuffelen en bij elkaar zijn, genieten.
Een man met een behoorlijke dosis humor zou mooi meegenomen zijn. Je mag het ook spannend maken voor ons, want daar hebben we dan beide weer plezier van. Valt het kwartje?
Je bent een heer en wilt iets leuks met me doen, je zult me ??niet slecht behandelen en ik hoop ook dat je serieus bent! De man die mijn hart kan veroveren is een man die ook goede manieren heeft.
Ik vraag niet veel maar wat ik wel belangrijk vind is dat als wij voor elkaar gaan dat we dat dan ook echt doen. Ik zoek een man die trouw is en een echte lieverd, je moet me aan het lachen kunnen maken en ook wel netjes zijn.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
WIEOWIESiSingle, 25 jaar · Utrecht
volgt
Smily10001, 24 jaar · Kumtich
Ben jij die man die mij aan het lachen maakt, een heerlijke tijd samen wilt hebben. Maar ook in bed lekkere dingen wilt uitproberen?
MorethanWords, 24 jaar · Marum
Ik zoek dus een leuke lekkere jongen/man die wel van beffen en likken houdt en die mij wel met diverse standjes wilt nemen.
Tasss, 25 jaar · Putte
Heel veel seks en nog meer genieten, daar heb ik veel zin in. Want ik heb altijd wel zin in seks. Buiten kan het ook super lekker
Victoriaaa, 25 jaar · Utrecht
Ik ben op zoek naar iemand die aan zijn uiterlijk denkt maar natuurlijk ook een goed innerlijk heeft, spontaan, eerlijk is
Arrriana321, 24 jaar · Bennebroek
Ben jij op zoek naar een relatie? Zo ja, dan ben ik eventueel beschikbaar voor jou. Wat zou je voor mij terug kunnen doen? Ben
SarahdeV, 24 jaar · Egmond Binnen
Ben jij een leuke jongen? Wel eerlijk zijn he?? hahaha! Lekker spontaan, gezellig en goed gevoel voor humor? Jaja, ik heb
BabyDoll-chloe, 24 jaar · Gijzenzele
Ik verlang naar een echte man om mij heen, een die het alleen om mij gaat, om de persoon wie ik ben en dus verder kijkt dan mijn