Jij hou ook op z'n tijd van een lekker biertje (of iets anders), een gezelligheidsmens. Weet je wat, als je in een berichtje nu eens laat weten wie jij bent en wat je leuk vind om te doen komen wij er samen wel achter of wij elkaar leuk genoeg vinden om op date te gaan.
Ik zoek iemand met wie ik kan praten eerlijk en oprecht. Iemand die er voor me wil zijn als ik het weer moeilijk heb. Maar ook in tijdens zoals nu als het echt heel goed met me gaat. Ik zoek een man die lijkt op een knuffelbeer namelijk zacht lief teder en heel erg knuffelbaar. Ik kijk niet meteen naar het uiterlijk
Ik ben op zoek naar een vriendelijke vriend of een inwonende vriend. Je bent ook praktisch en goed in beslissingen. Je kunt dingen met gratie of op de juiste manier aan. Je hebt een positieve ingesteldheid in het leven.