Ik hoop dat we een leuke vriendschap kunnen beginnen. En ook een eerlijke is wat ik leuk vind. Ik wil geen bedrijf hebben dat een leugenaar is. Ik heb dat eerder geprobeerd. En het doet me veel pijn.
Een leuke jongen die er voor open staat mij eerst goed te leren kennen en die mij dus goed de tijd geeft om een fijn gevoel bij je te krijgen. Ik vind verzorging belangrijk en dat je er goed gekleed uit ziet, dat hoeft natuurlijk niet alleen met merk te zijn, maar gewoon een leuke en frisse jongen.
Een leuke jonge man die mij durft te leren kennen, een leuke band op bouwen en wie weet wel een geweldige relatie opbouwen. Ik wil wel een beetje een stoere man, ik ben zelf ook best stoer maar heb geen grote mond. Durf je nog?