Interesses qua man: verzorgd, intelligent, lang, spontaan, humoristisch, niet-rokend, tattoos vind ik geweldig! Afknappers: half naakte foto's, kettingen, (neppe) macho's, birkenstocks, luiheid, voetbal (uitvoerend) en geen zin hebben om dingen te ondernemen.
Een man die ervaren is in seks, iemand die me het gevoel kan geven dat ik echt tevreden ben met de seks! Ik wil niet blijven hangen, dus je moet je best doen!
Je bent ook erg geil, je zou me vragen om je te neuken, je lul is groot en je hebt zoveel te zeggen, je zult alles doen om me gelukkig te maken en nieuwe dingen te ontdekken!
Knappe gentleman vriendelijk en ook eerlijk van karakter. Spreekt dit jou aan,dan zie ik graag een leuk mailtje van je tegemoet, maar reageer alleen als je echt serieus bent,want dat ben ik ook.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Snowwit, 25 jaar · Beek
Zou je het leuk vinden om met mij in contact te komen en gezellige dingen te doen, samen of in gezelschap van andere en zou je
PC114, 24 jaar · Wierden
Ik ben een geweldige persoon, dus ik heb iemand zoals ik nodig. Ik heb iemand nodig die onvoorwaardelijk van me houdt. Ik ben
NaceyCao, 25 jaar · Dentergem
natuurlijk ben je ervoor te vinden, doe anders maar niet.
Elizexx, 25 jaar · Burgum
Wat ik zoek in een jonge: Roken! Feyenoord! Iets jonger dan mij!
Asiaexpress, 25 jaar · Deinze
Je bent net als mij een familiemens, of staat er voor open. Je houd van reizen en geniet van een dagje uit. Je bent goed verzorgt
AnoekkX, 24 jaar · Laakdal
Je zou heel blij moeten zijn als je bij me bent, me blij met je laten voelen, me iets vertellen over wat we samen kunnen doen.
Annelosje, 25 jaar · Geijsteren
Denk jij dat je mij aankan als ik heel erg ondeugend ga worden? Je weet wel hoe je een ondeugende meid onder handen moet nemen.
TeSpontaan, 25 jaar · Duiven
Je neemt jezelf niet serieus, tenminste, niet wanneer je plezier aan het maken bent. Yolo toch? We leven echt alleen maar