Ik zoek niet bepaald iemand maar als ik de keuze heb kies ik toch wel voor een man die niet zoals de meeste hier op zoek zijn naar seks. Ik ben er niet vies van maar in eerste instantie gaat het toch wel om een leuke babbel. En dat is moeilijk te vinden tegenwoordig.
Een spontane kerel die graag plezier maakt. Die me al niet gelijk zijn liefde gaat verklaren maar gewoon aankijkt wat het wordt (of niet). Vrienden heb je nooit te veel zeggen ze wel eens, misschien kan ik dan wel een vriendin van jou worden :)
Je zult bij elkaar blijven zolang je allebei voelt dat het een positieve ervaring blijft en ik hoop dit gevoel te kunnen hebben tot het einde der dagen. Ik moet alleen de juiste man vinden en daarom ben ik nu hier.