Wat ik zoek zijn (serieuze) leuke en gezellige contacten, kortom, een soort herstel en nieuwe opbouw van een sociale kring. Voel je je aangesproken, leuk! Dan hoop ik je snel te spreken en laat me weten hoe we dat gaan doen. Ik ben benieuwd naar de reacties!
Wil jij dit ook zo aan gaan pakken? Ik sta er helemaal voor open en wil heel erg graag weten wat een man verwacht van mij als hij met mij wil daten. We kunnen samen gaan kijken wat we leuk vinden om te doen en waar we heen willen.
Jij houd ook van een leuke escapade of misschien wel meerdere? Lekker ongeremd en zonder bedoelingen afspreken en kijken wat er uit komt. Ik trek in ieder gevoel mijn mooiste kleren én mijn stoute schoenen aan :)