Ik hoop dat jij lief en zorgzaam voor me bent. Ik kan veel dingen voor je doen in een relaite. Ik zal in ieder geval echt mij best doen! Wil jij gelukkig zijn met mij? Laat mij voor ons werken. Ben je klaar voor een goede tijd?.
Ik heb een lichte voorkeur voor wat oudere mannen, daar heb ik altijd een zwak voor gehad. Verder vind ik het vooral erg belangrijk dat je lief bent en er van houd om op pad te gaan.
Heb jij passie voor iets in je leven? Heb je ambities? Neem je niet genoegen met ?ja? als antwoord maar vraag je je vaak af ?ja, maar waarom?? Ben je een man met inhoud en van niveau? Als oogjes naar jou kijken, kunnen ze dan genieten? Ben je een tikje eigenwijs en ben je niet bang voor een goede discussie op zijn