Geniet van het buitenleven, maar het is ook lekker om binnen te blijven kijken naar een film of willekeurige danswedstrijden te houden. Ik ben op zoek naar iemand die dezelfde interesses deelt en bereid is om op avontuur te gaan. Ik bedoel, als je echt een interessante wilt.
Ik wil een maatje hebben en misschien meer. Gewoon om een perfecte tijd mee te hebben. We kunnen een wandeling maken of een praatje maken. Wat we allebei leuk vinden natuurlijk. Ben je daar ook aan voor?
Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten of welk theater dan ook te gaan en naar worstelen te kijken. Ik heb het gevoel dat ik het echt persoonlijk wil bekijken. Maar weet niet waar precies de exacte plaats is.