Ik zal heel open tegen je zijn, dus je moet ook open zijn tegen mij, vertel me al je plannen en laten we erover praten, en doen wat e denken dat goed is, wees wel voorzichtig met mij, want ik ben in mijn leven al veel gekwetst!
Ik heb een lichte voorkeur voor wat oudere mannen, daar heb ik altijd een zwak voor gehad. Verder vind ik het vooral erg belangrijk dat je lief bent en er van houd om op pad te gaan.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Demelss, 24 jaar · Hilversum
Leuke bi meid die wel een beetje gek is maar niet helemaal gestoord. Die zin heb ik lekkere sex met mij en mijn vriend
Le-yana-, 24 jaar · Keerbergen
Wat zoek ik? nou.. Iemand die 's ochtends onder deken ligt, iemand om samen te ontbijten, iemand om te knuffelen en kussen,
Bliesje, 25 jaar · Dodewaard
Je begrijpt en beseft dat ik niet méér wil dan een avontuurtje. Als jouw vrijheid je ook lief is of als je thuis
Gintoni19920804, 25 jaar · Gent
Ouder dan mij dat is eigenlijk het enige wat ik echt belangrijk vind. Blond donker lang of kort dat zijn dingen waar ik echt
Danthe, 25 jaar · Zoutleeuw
Ben je net als ik een beetje gek, hou je van een dag even uit je bol te gaan en dans je graag, dan wil ik graag wel in contact met jou
RenatesSingle, 25 jaar · Antwerpen
een heerlijke man die weet wat er te halen valt
Carla1x914, 24 jaar · Wolphaartsdijk
Je hebt een leuk karakter en je bent ook leuk in de omgang.
RedHair T3, 25 jaar · Leeuwarden
Wat zoek jij hier? Hetzelfde als ik zoek? Geen verplichtingen in elk geval, geen mooie beloftes en zeker geen verantwoordelijkheden.