Je zult bij elkaar blijven zolang je allebei voelt dat het een positieve ervaring blijft en ik hoop dit gevoel te kunnen hebben tot het einde der dagen. Ik moet alleen de juiste man vinden en daarom ben ik nu hier.
Ik ben erg opgewonden om een nieuwe persoon te ontmoeten en zijn stijlen en dingen die hij doet te leren. Het gevoel bij een ander te zijn en het met elkaar te laten klikken, het is zo'n uitdaging, daar ben ik het mee eens, maar ik wil altijd mijn kans grijpen.
Geniet van het buitenleven, maar het is ook lekker om binnen te blijven kijken naar een film of willekeurige danswedstrijden te houden. Ik ben op zoek naar iemand die dezelfde interesses deelt en bereid is om op avontuur te gaan. Ik bedoel, als je echt een interessante wilt.