Ik heb een lichte voorkeur voor wat oudere mannen, daar heb ik altijd een zwak voor gehad. Verder vind ik het vooral erg belangrijk dat je lief bent en er van houd om op pad te gaan.
Ik ben op zoek naar een vriendelijke vriend of een inwonende vriend. Je bent ook praktisch en goed in beslissingen. Je kunt dingen met gratie of op de juiste manier aan. Je hebt een positieve ingesteldheid in het leven.
Ik vind het moeilijk om te zeggen naar wat voor type ik op zoek ben. Ik wil namelijk niemand passeren! Als je denkt: "die Bela, wat een leuke meid lijkt me dat" ben je geschikt :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Partymuts, 24 jaar · Almere
Ik heb de voorkeur voor een jongen die niet rookt, en misschien iemand die motor rijd, want dat vind ik zelf wel heel erg stoer!
Juliasweet1993, 24 jaar · Oude-Tonge
Ik ben op zoek naar een man die prettig in contact kan zijn en met zijn seksuele gezelschap. Ik wil graag een afspraak hebben
Dinie, 24 jaar · Zwolle
Wie oh wie ben jij????
LynnXxX , 24 jaar · Haarlem
Ben jij een gezellige jongeman, die regelmatig uitgaat, en graag zijn vriendengroep wilt vergroten, of vriendinnen groepje.
Geilemeid18, 24 jaar · Amersfoort
volgt
Liko123Single, 24 jaar · Lelystad
volgt
Utties, 24 jaar · Poeke
Denk jij dat wel eens een dansje zou kunnen wagen? Hier is niet een apart type man voor nodig. Ik denk dat iedereen het kan. Zou
Chille Teuntje, 24 jaar · Waterlandkerkje
Nou moet jij natuurlijk ook wel gelijk ff laten weten wat jouw gekke eigenschappen zijn hoor, wel zo eerlijk. Verder weet