Ik ben niet op zoek naar de perfecte man. Ik ben op zoek naar een man die mijn vriend, mijn geliefde, mijn man zal zijn. Ik hoop dat mijn droom van een gelukkig gezin waar zal zijn. Ik wil gewoon oprechtheid.
Wil jij dit ook zo aan gaan pakken? Ik sta er helemaal voor open en wil heel erg graag weten wat een man verwacht van mij als hij met mij wil daten. We kunnen samen gaan kijken wat we leuk vinden om te doen en waar we heen willen.
Ik ben op zoek naar een gepassioneerde, loyale en liefhebbende man, die graag tijd besteedt aan wat hij liefheeft, waardeert en respect heeft, die niet bang is om plezier te hebben en om zichzelf te zijn, en om eerlijk te zijn. Voor mij is de waarheid iets van grote waarde en ik hoop altijd oprecht te zijn
Je zult bij elkaar blijven zolang je allebei voelt dat het een positieve ervaring blijft en ik hoop dit gevoel te kunnen hebben tot het einde der dagen. Ik moet alleen de juiste man vinden en daarom ben ik nu hier.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mayon1992, 25 jaar · Bunsbeek
Ja over jou, ik val niet echt op een bepaald type man. Ik denk dat de klik er gewoon moet zijn, en die hoop ik hier te vinden.
Alexisis, 25 jaar · Akkrum
Ik ga geen eisen neerleggen terwijl ik weet dat het gewoon niet mogelijk is dat een persoon daar allemaal aan gaat voldoen.
Dolfeintje, 24 jaar · Den Haag
Stel je maar eens voor?
Superbe, 25 jaar · Persingen
Ik ben opzoek naar een leuke spontane niet verlegen maar zelfverzekerde man die met mij contact wil en wie weet dat wel meer!
Samkev, 24 jaar · Dordrecht
we zijn een koppel. we zijn voor chille, relaxte seks. of een voor een massage. met een geile vrouw .
Eleenna, 25 jaar · Nijetrijne
Een hapje eten is leuk dan leren we elkaar kennen maar het is ook wel erg fijn om wat meer te doen samen. Dus sluit ik niet uit dat
Asiaexpress, 25 jaar · Deinze
Je bent net als mij een familiemens, of staat er voor open. Je houd van reizen en geniet van een dagje uit. Je bent goed verzorgt
Jollanda, 24 jaar · Rhenen
Leuke jongens, beetje alto of skater, niet perse mijn leeftijd. op een ouwe fiets schijn je het ook goed op te kunnen leren