Ik ben niet op zoek naar de perfecte man. Ik ben op zoek naar een man die mijn vriend, mijn geliefde, mijn man zal zijn. Ik hoop dat mijn droom van een gelukkig gezin waar zal zijn. Ik wil gewoon oprechtheid.
Heb jij passie voor iets in je leven? Heb je ambities? Neem je niet genoegen met ?ja? als antwoord maar vraag je je vaak af ?ja, maar waarom?? Ben je een man met inhoud en van niveau? Als oogjes naar jou kijken, kunnen ze dan genieten? Ben je een tikje eigenwijs en ben je niet bang voor een goede discussie op zijn
Interesses qua man: verzorgd, intelligent, lang, spontaan, humoristisch, niet-rokend, tattoos vind ik geweldig! Afknappers: half naakte foto's, kettingen, (neppe) macho's, birkenstocks, luiheid, voetbal (uitvoerend) en geen zin hebben om dingen te ondernemen.