Hij heeft zijn eigen leven. En vooral zijn eigen sociale netwerk. Ik denk dat mijn eigen dingen doen erg belangrijk is. Dus ik ben op zoek naar een toevoeging en niet iemand die zich zorgen maakt in mijn leven, en mensen wil vervangen of erg jaloers is.
Jij voel je ook wat verloren als single en je vind mij wel leuk genoeg om te proberen of meer dan hele goede vrienden kunnen worden. Je houdt van lachen en je hebt humor. Daar ben ik dol op, maar ik kan als het nodig is ook serieus zijn. Ik weet ook wel dat het niet altijd lachen is in het leven.
Een man die zo goed is in het verwennen van een vrouw! Ik hoop dat je iets nieuws gaat doen om me te plezieren, ik wil meer actie en meer leuke avontuurtjes!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Peyton2u, 25 jaar · Elene
Ik ben op zoek naar een man voor mijn leven. Een lief wezen dat me de rest van mijn tijd blij zal maken. Ik zal blij en blij zijn
Sharon1807, 24 jaar · Gorinchem
volgt
Kim01, 24 jaar · Den Haag
ChristalBubbels, 24 jaar · Soesterberg
Eigenlijk heb ik geen enkel idee wat en hoe allemaal. Ik hoop namelijk dat je gewoon zelf uit jezelf begint met te vertellen
HoningBijt, 24 jaar · Driehuis
Ik zoek een leuke jongen die lekker zichzelf is en waar ik ook mezelf kan zijn... lief, knuffelig, beetje sexy mag wel ;)
DammX, 24 jaar · Hernen
Iemand die altijd in is voor een leuke tijd. Een ervaren man die mij alles wilt laten ervaren wat ik nog niet eerder heb gedaan.
NastyZeldaaa, 25 jaar · Arriën
Ik ben nog veel te jong om alleen te blijven? Zie jij het zitten om elkaar eens beter te leren kennen, reageer dan snel.
CarolineP, 25 jaar · Markelo
Gewoon iemand met wie ik kan praten en lachen, en natuurlijk zou ik het niet erg vinden om samen op een leuke date te gaan en misschien