Wees vooral jezelf en speel niet diegene die je zou willen zijn. Een beetje niveau en uitstraling alsjeblieft. Thnx xxx Mensen met persoonlijkheid en die niet bang zijn voor avontuur, heren met een libido en een gezonde potentie ... alsjeblief, laat me iets weten. Genot is de bedoeling. Wees gewoonweg geil, lekker toch? Mn vent kan de energie niet meer opbrengen en hoe is dat bij jou, beste bezoeker ? Het spreekt voor zich: hygiëne is een must.
Ben je geïnteresseerd om een nacht mijn meester te zijn? Dit is een beperkte aanbieding van mij, ik denk dat we dit zo snel mogelijk moeten doen. ASAP een berichtje !
Als je serieus bent over een relatie en klaar bent om verder te gaan. En zorg ervoor dat je goed in bed bent. Omdat we waarschijnlijk onze avond uit ons dak gaan. Heb je dat begrepen?