Je wilt ook een vriend hebben, meer dan wat dan ook en je zult er alles aan doen om dat te krijgen. Je zorgt ervoor dat een vrouw zich veilig voelt als ze akkoord gaat met een voorstel tot een afspraak. Je bent gemakkelijk om mee te praten en je bent een verantwoordelijke en volwassen man.
Een leuke jonge die het leuk zou vinden om gezellig met mij contact te hebben, elkaar te leren kennen en het wie weet daarna super gezellig te maken samen. Ik ben wel echt op zoek naar een beetje een stoere jonge maar wel met een beetje een zachte kant die hij ook wel durft te tonen. Een echt maatje.
Subtiele dingen die in de slaapkamer gebeuren, kunnen op grote en kleine manieren in ons gegeven gegrift staan, dus het is belangrijk dat we ons gerespecteerd en geëerd voelen als we ons op die manier openstellen voor mensen ... en ook tevreden zijn. Ik hoop dat iemand me een bericht stuurt.
Iemand die goed nadenkt en alles een beetje op de rit heeft. Ik heb geen bepaald type waar ik op val maar ik voel me wel aangesproken door een open uitstraling.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Hott Femm-, 22 jaar · Vinkeveen
Hij moet ontspannen, kalm en een beetje ondeugend zijn. Hard werken, vriendelijk en attent. Houdt van grappen en lachen.
Joa199405, 23 jaar · Arnhem
Ben jij een single man die ook op zoek is naar iemand om echt serieus wat mee op te bouwen? Leeftijd is voor mij niet belangrijk.
LkkrAlleenThuis, 22 jaar · Mechelen
Goed en verzorgd uitzien ! gezellig en niet te stoer doen
Cecile950601, 22 jaar · Kortrijk
Je kan jezelf goed inhouden om dat wat je inhoud op de juiste momenten los te laten. Je bent discreet en doet geen openlijke
Xboxfanatic, 23 jaar · Mechelen
Jonge die er lekker uit ziet en dan ook van seks houd.
Huskygirl3008, 23 jaar · Leusden
JIj bent een zachtaardige geen macho man. Ook de seks doe je op een lieve manier en niet een snel erop en eraf zonder enig liefde.
Meliss9412, 22 jaar · Utrecht
Het type man wat ik zoek: Lekker lang (langer dan ik hihi), bruine haren en mooie ogen. een beetje gespierd mag wel hoor.