Een leuke jonge die het leuk zou vinden om gezellig met mij contact te hebben, elkaar te leren kennen en het wie weet daarna super gezellig te maken samen. Ik ben wel echt op zoek naar een beetje een stoere jonge maar wel met een beetje een zachte kant die hij ook wel durft te tonen. Een echt maatje.
Een sterkzinnige man, een strikte man die voor zijn vrouw zorgt en beschermt, degene waar hij van houdt, dat is de enige wat ik hoop tegen te komen. Als Cupido zijn pijl schiet en ons precies in de roos raakt.
Ik ben op zoek naar iemand die me zijn ideeën kan vertellen, die hun mening kennen, de open staan voor iedereen die ze hebben gesproken. Ik wil dat iemand serieus en volwassen is. Ik hoop snel de persoon te vinden waar ik naar op zoek ben.