Iemand die goed nadenkt en alles een beetje op de rit heeft. Ik heb geen bepaald type waar ik op val maar ik voel me wel aangesproken door een open uitstraling.
Je pakt me van achteren, glijdt met je warme handen over mijn lichaam en kleed me langzaam uit. Ja handen knijpen in mijn zachte borsten terwijl je pik in mijn kutje glijd! Snap je wat voor een hete vent ik zoek?? Als je dit geil vind, kom je al aardig in mijn buurt lekkertje van me!! ~xxx~
Ik ben naar een jongen op zoek die niet zeurt. Dat klinkt misschien heel logisch, maar ik ken alleen zeurende mannen dus ik denk dat het fijn is als je positief bent.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Huisalleen, 23 jaar · Yerseke
Je bent schoon, netjes en verzorgd. De rest bepraten we dan wel toch?
Annj, 22 jaar · Marknesse
Ik ben op zoek naar een vriend die echt een goed gevoel voor humor heeft en waarvan je weet dat hij ook op zichzelf kan staan.
Lot94, 23 jaar · Bevel
Ben jij die man die ook serieus op zoek is naar een leuke vlotte dame. Werk heeft, niet rookt het liefst, of ben ik nu veel eisend?
Yuranni, 22 jaar · Doorwerth
Je moet een beetje stevig in je schoenen staan want ik ben vrij dominant en anders loop ik over je heen.
Dani1997, 23 jaar · Amsterdam
Volgt
Srenah, 23 jaar · Melsbroek
Op zoek naar een vriend of gewoon iemand om rond te hangen om naar plaatsen te gaan en te knuffelen.
Tina1994, 23 jaar · Oosterwolde
Je wil me graag van alles leren! Leeftijd en uiterlijk maakt me niet zo uit, Als je er maar verzorgt uit ziet!
XjosinaX, 22 jaar · De Groeve
Ik heb eigenlijk geen type zolang je maar leuk bent en wij samen veel kunnen lachen. Ik houd er niet van om savonds op de bank