Sta je open voor een lief meisje met een opgeruimd karakter? Ben je, net als ik, ook alleen en wil je de leegte opvullen? Als we alles tegen elkaar durven zeggen, zal er een leuke relatie tussen ons zijn! Hoe sta je erin? Bent je niet geregistreerd op meerdere sites en ben je serieus op zoek?
Welke jongen zou het eens zien zitten om met mij op een date te gaan en dan kijken of we een leuke klik hebben? Als we die hebben dan kunnen we natuurlijk kijken wat we nog meer willen maar ik zie dat op zich best wel goed komen.
Ik ben altijd een beetje voorzichtig als het om mannen gaat. Al de mannen die ik heb leren kennen, zijn leugenaars. Zo als mijn broer en vader. Maar laten we alleen seks gaan hebben, omdat ik niet de bedoeling heb mezelf weg te geven.