Iemand zoals jij die goede momenten met mij kan delen. Dat zoals ik om meer dingen te doen die ik nooit eerder heb gedaan. Wie kan mijn goede vriend zijn en kan me iets laten doen waardoor we samen van het moment genieten. Niet saai om bij mij te zijn en altijd voor mij als ik een goed bedrijf nodig heb.
Ik ben niet perfect, ik ben geen engel, soms kan ik een echte storm zijn, maar ik kan heel zacht en luchtig zijn in de armen van een sterke man. Sterk niet fysiek, maar een man met een sterke wil en karakter. Ik kijk hier voor een man die weet hoe hij een man moet zijn! Ik weet zeker dat die leeftijd of afstand de
Ik ben naar een jongen op zoek die niet zeurt. Dat klinkt misschien heel logisch, maar ik ken alleen zeurende mannen dus ik denk dat het fijn is als je positief bent.
ik ben iemand die altijd op zoek is naar nieuwe mensen, gewoon om te leren kennen, meestal van over de hele wereld, maar in Belgie en NL een stuk minder. Maar hier schijnen ook altijd leuke mensen rond te hangen ;) Stel je maar eens voor!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SugarrBaby, 23 jaar · Bathmen
I would love to find a man who, like me, likes a lot of sports. I often see couples playing sports together, it seems fun and nice!
Greenyfield, 23 jaar · Stavoren
Ik zoek een grappige en knappe jongen die niet op zijn mond gevallen is en vooruit wil in het leven.
Seks-datwilik, 22 jaar · Amstelveen
volgt
LizaMM, 22 jaar · Zaltbommel
Ik zoek een man die me iets te bieden heeft, je hebt een goede baan en zie er altijd goed uit. Je bent lief en hebt een goed karakter
VickyVictoria, 23 jaar · Axel
Jij bent een echte genieten en je houdt net als ik ook van gezelligheid. Leeftijd doet er voor mij niet toe, zo lang jij en ik
Beccasingle1995, 22 jaar · Gontrode
Ben jij ook een fanaat die maar wat graag uitgaat in de nachten maar eigenlijk nog niet het juiste maatje daarvoor hebt gevonden?
LoosDrechtBabe, 23 jaar · Loosdrecht
leuke uitziende jongens, maar ik zie al dat heel veel profielen ook nog geen foto hebben, hoe moet ik nou zien hoe knap je nu
Pumani, 23 jaar · Barneveld
je bent een beetje zoals mij, houdt van de zelfde soort muziek, Je zou graag met mij naar festivals willen gaan als LowLands