Een sterkzinnige man, een strikte man die voor zijn vrouw zorgt en beschermt, degene waar hij van houdt, dat is de enige wat ik hoop tegen te komen. Als Cupido zijn pijl schiet en ons precies in de roos raakt.
ik ben iemand die altijd op zoek is naar nieuwe mensen, gewoon om te leren kennen, meestal van over de hele wereld, maar in Belgie en NL een stuk minder. Maar hier schijnen ook altijd leuke mensen rond te hangen ;) Stel je maar eens voor!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Wilniksmissen, 23 jaar · Webbekom
Gewoon een leuk iemand die mij even bekend wil maken met het studenten leven en het uit gaans leven. Weet jij dan hele leuke
Prissssz, 22 jaar · Amerongen
Wees gewoon jezelf, schoon, groot en knap, met een mooie glimlach, goed verzorgd en niet bang om me te verwennen haha. Dansen
Lynse, 23 jaar · Klerken
Plezier maken, leuke dingen doen en uitgaan tot we er blij van worden. We doen het samen, voor het plezier.
Elzaa199508, 22 jaar · Groningen
nvt
Eefje101, 22 jaar · Zoetermeer
Als je een meisje bent word ik heel erg blij ;). Maar als je een leuke jongen bent, maak ik misschien wel een uitzondering..
Laurinn93, 23 jaar · Schelluinen
Geen idee over jou haha. Ik val niet op bepaalde types en uiterlijk zegt me ook weinig. Wat mij wel zegt is karakter en dan ga
AHornyGirl, 22 jaar · Gent
Stuur maar een berichtje (met foto) als je me beter wil leren kennen ;)