Ik hou er wel van als een man geile ideetjes heeft en ik hoop je dan ook in mijn bed te vinden. Ik heb die seks nodig en ik ben er helemaal klaar voor. Zullen we gewoon seks hebben? En nog eens en nog eens? Ik heb het helemaal gehad met een seksloos leven!
Ben jij een man ook alleen maar op zoek naar seks, ook al heb je al een vriendin misschien? Mij maakt dat in ieder geval helemaal niet uit. Dus zeg het maar, als jij net zo erg als mij wilt dat het gaat gebeuren tussen ons, laten we het dan gaan doen! Doe met mij waar ik al veel te lang op heb moeten wachten!
Zou je me willen verwennen? Als je antwoord ja is, dan heb je een zeer goede beslissing. Ik ben echt bereid om alles aan jou te geven. Vind je dat leuk? Ik ben echt op zoek naar een geweldig persoon