Ik wil seks hebben, maar als het te snel voor jou is, kan ik daarmee leven. We kunnen een praatje maken maar ik heb sowieso seks nodig. Hoe zou je het met mij willen doen?
Ben jij een lieve en betrouwbare man. Die ook interesse heeft in dieren, of reizen. En wij samen wat op 1 lijn zitten daar mee. Misschien kunnen wij dan wel samen een mooie reis maken? Of er over dromen ;)
Je moet wel een beetje een feestganger zijn , niet dat ik verwacht dat je elke avond de deur uit gaat. Met een avondje languit op de bank ben ik ook tevreden , alleen niet elke avond. Je bent niet jaloers, en je ziet erg verzorgt uit.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Giallina18jaar, 21 jaar · Utrecht
Modeacademie afgerond, mua --> make up artist, onderdanig, hou van plezier en lachen
Pandaatje2, 21 jaar · Snelrewaard
Je houd van uiterlijk Maar meer van innerlijk
Irisxlovexyou, 21 jaar · Zeist
jij moet een aardige man zijn die durft met mij uit te gaan en sex met mij te durfen
Sharon20gf, 20 jaar · Brussegem
Je zult me ??vertellen welke andere leuke dingen je graag met mij doet, je moet avontuurlijk zijn, net als ik!
BrownyEye96, 21 jaar · Alphen aan den Rijn
Jij en ik gaan voor een heerlijke partij seks, alleen maar jij en ik en daar gaan we het voor doen. Ik hou van genieten en verwennerij
Dani22961122, 20 jaar · Geldermalsen
Duw je pik in mijn natte kut en laat me echt zo hard genieten.Ik ben er voor in en dat is net zo fijn en lekker. Waar denk jij aan
Damnstraight, 21 jaar · Kampen
We zijn misschien nog te jong om echt serieus verliefd op elkaar te worden maar we kunnen elkaar in ieder geval leren kennen.
Sxyellafe, 21 jaar · Schagen
Zelfs als het alleen voor vriendschap is weet ik niet precies waar ik heen ga of wat ik precies wil vinden, ik wil gewoon gerespecteerd