Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind is dat je een lieve en sociale man bent, gezellig en dat je nog heerlijk geniet van het leven., Wel een single man, dat heb ik het liefst, ik wil geen tweede vrouw worden. Verder verzorg je jezelf netjes en ruik je lekker (ja de neus wil ook wat hihi).
Tijd, energie, liefde, romantiek echt waar ik doe alles voor de man die mij de gelukkigste vrouw van de heel aarde maakt. Laat me weten wat jouw bezigheden zijn, dan kunnen wij kijken of wij met elkaar matchen. Ik kan niet wachten.
Je moet een goed karakter hebben, warm van hart en gepassioneerd zijn in alles wat je doet. Jezelf helemaal geven maakt je sexy. Kan net zo goed over werk gaan, voor mij maakt dat jou een echte man en dan vertrouw ik er op dat je mij net zo passioneel behandelt.