Ja, wat moet ik zeggen, ik ben geen jong blaadje meer dus weet niet precies wat ik hier neer moet zetten. Wat ik belangrijk vind is dat je een lieve en sociale man bent, gezellig en dat je nog heerlijk geniet van het leven., Wel een single man, dat heb ik het liefst, ik wil geen tweede vrouw worden. Verder verzorg je jezelf netjes en ruik je lekker (ja de neus wil ook wat hihi).
Ik zou erg graag een kerel willen ontmoeten die cool is en mij veel te bieden heeft als wij met zijn tweetjes zijn. Wie zou het leuk vinden om mijn 3 gaatjes te vullen? Als jij ondeugend en geil bent, ben ik al tevreden!
Ben jij een lieve en betrouwbare man. Die ook interesse heeft in dieren, of reizen. En wij samen wat op 1 lijn zitten daar mee. Misschien kunnen wij dan wel samen een mooie reis maken? Of er over dromen ;)
Ben jij een man ook alleen maar op zoek naar seks, ook al heb je al een vriendin misschien? Mij maakt dat in ieder geval helemaal niet uit. Dus zeg het maar, als jij net zo erg als mij wilt dat het gaat gebeuren tussen ons, laten we het dan gaan doen! Doe met mij waar ik al veel te lang op heb moeten wachten!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Dmiie, 20 jaar · Herten
Ik wil dat je geduld met me hebt, want ik ben niet altijd vrij vanwege mijn werk, maar ik zeg je dat dit gaat worden. Ik wil je dat
Chanelpoes96, 21 jaar · Amsterdam
Volgt
Ikbendeliefste, 20 jaar · Aalst
Ben jij door de weeks ook altijd zo druk met school of met je werk, en heb je weinig tijd om dan lekker te kunnen ontspannen. En
Kay97, 20 jaar · Beringen
Ik ben op zoek naar iemand waar ik opnieuw mee kan beginnen. Ik heb al zoveel plekken op mijn eigen manier verkend en ik wil iemand
Evie294, 20 jaar · Strijtem
Ik zou je waarschijnlijk kunnen verslaan door het meeste spek te eten en goede afspraken te maken. Ben je dol op spek eten?
CuttieGirl, 21 jaar · Nijmegen
zin in sex of date
Silke2015, 20 jaar · Dalfsen
Volgt
Millyy9, 20 jaar · Breskens
Een man die me helpt om leuke en nieuwe dingen te doen, je bent een rijpe man en je kent veel standjes dus je kunt me er meer over