Jij herkent mijn verhaaltje en hebt ook wel die behoefte. Jij bent een kerel die erg verlangt naar seks vol passie en enthousiasme. Schoon en net vind ik belangrijk, leeftijd of afstand totaal niet.
Geilelizan, 45 jaar · Oosterwijtwerd
Volgt
Jose45, 49 jaar · Oosterhout
Ik zoek dus een lieve man, met eigen hobby's en die er ook begrip voor heeft dat ik nog een dochter thuis heb wonen.
EvelienVan, 49 jaar · Amersfoort
Een snoeper die van lekkere hapjes houdt en net als ik gewoon op zoek is naar wat aanspraak, samen uitstapjes maken of een korte vakantie gewoon als vrienden. Dat mag natuurlijk best meer worden dan alleen een vriendschap, maar dat is geen must.
Meisjes in de chatbox
Meriam1991, 26 jaar · Haelen
♥ Limburg
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Meriam1991 is op zoek naar:
niet te serieus maar ook niet te puberaal. leuke babbel en lieve glimlach. ondeugende ogen, hoeft niet glad geschoren. mannen met een beetje gezichtshaar zien altijd wel een beetje stoer uit ;)
Huisje boompje beestje lijkt mij heel fijn, maar voorlopig ben ik liever nog even met zijn 2tjes, dit om samen nog heerlijk te genieten van dingen die nu nog kunnen. Spreekt dit je aan?
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken. Ik ben kaal en je krijgt geen haar tussen je tandjes.
Als jij wel veel tijd over hebt en niet weet wat doen dan is mijn zwembad misschien jou oplossing. Geen nood hij is verwarmd dus in de winter kan het ook echt heerlijk zijn.