Door de jaren heen heb ik geleerd dat de perfecte man niet bestaat. Dus hoef jij niet te vrezen dat ik het verwacht van jou dat alles perfect is, maar toch wel alles op een rijtje. Romantische momenten waardeer ik altijd. Als je een romantische man bent is dat dus wel zeker een pluspunt!
Olivia W, 62 jaar · Nispen
Je hoeft echt niet met mij op wereldreis of extreme activiteiten te gaan doen. Die tijd heb ik al gehad, haha! Maar een leuk gesprek, iemand die altijd achter mij staat en humor houden me op de been! Kan ik op je rekenen?
Goldenbia, 55 jaar · Linschoten
Wat ik van jou verwacht? Ben je eerlijk en open, trouw (een beetje gecompliceerd mag best), naturel (zowel van binnen als van buiten), ondernemend, graag een beetje sportief en kan je genieten van hele kleine dingen, laat het me weten. En natuurlijk ook lief, intelligent, aantrekkelijk en met een beetje humor, maar dat is bijna vanzelfsprekend.
Brownsugar67, 50 jaar · Diemen
Jij bent die man die ook nog geloofd in de liefde. Ongeacht wat het verleden dan ook mag zijn! Leeftijd zegt mij niet veel! Een lief en warm karakter wel. Zouden wij een match zijn?
Meisjes in de chatbox
AylaMo, 26 jaar · Zweeloo
♥ Drenthe
♥ Ik heb bruin haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
AylaMo is op zoek naar:
Een leuke gezellige jongen die graag plezier maakt in het leven en ook wel serieus kan zijn.
Je pakt uit het schap wat er interessant uit ziet. Leest de details en kijkt nog eens goed of het wat voor je is. Te groot, te klein, te groen of misschien wel precies goed? Kun je het nog ruilen? Ja, dat kan. Moet je wel het hart er in laten zitten. Pas maar even. Misschien is het wel wat je zoekt.
Ja heren, ik ben echt op zoek naar een leuke jongen. Vanwege mijn werk zit ik nu op een kamertje in Espel, en er loopt hier weinig leuke jongens rond. En omdat ik hou van uitgaan, en weinig mensen hier ken, zou ik het leuk vinden nieuwe mensen te leren kennen die hier in de buurt wonen. Liefst dus leuke spontane
Vajenn0610, 26 jaar · Dwingeloo
♥ Drenthe ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Een man die kan houden van wat ik voor hem kan doen. Een man die me altijd zal vragen om hem gelukkig te maken. Een man die meer opgewonden kan zijn om tegen me te praten.
Als je iets interessants te zeggen hebt of als je geïnteresseerd bent in wat ik te zeggen heb. Je weet dat we soms een druk leven kunnen ontvluchten en plezier kunnen hebben in een slaapkamer.
Veel seks en lekker genieten, ik wil het graag en dat is het voornaamste. Ik vind een naakt mannenlichaam meer dan aantrekkelijk. Ik hou van een heerlijke tijd met een mooie man. Dan wel in bed... Mag ik jou het bed in sleuren?
BeV29, 27 jaar · Schimmert
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
De ideale man voor mij is schoon. Ik kan me nauwelijks voorstellen dat dit punt zal worden verwijderd of geruild door iemand anders met een andere must-have-functie. Want hoewel we ongetwijfeld sneller rennen voor een goede zweetlucht (iets met feromonen of zoiets), kan zo'n zure geur in de praktijk
MarriekkeeX, 27 jaar · Terneuzen
♥ Zeeland ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Beetje spanning hou je van en een wandeling die weleens heel anders kan eindigen word je alleen maar vrolijk van. Ik hoop dat je je handen niet alleen in je zakken houdt. Die van mij zullen ook niet in mijn zakken blijven.
Je bent op zoek naar een meid die van de eerste keer gerust wat plezier durft te maken, je snapt me vast wel op welke manier dat ik het bedoel?
Paula, 26 jaar · Goes
♥ Zeeland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Stoer, lief, af en toe een beetje gek, spontaan en open. Ach wat maak ik mezelf nu wijs... verras me maar met een leuk berichtje en we zien wel waar het schip strand