De man van mijn dromen. Ik geloof in de blauwe prins, een vriendelijke heer, eerlijk, dapper, een hardwerkende man die niet bang is om zijn leven opnieuw naast me te beginnen. Ik wil dat de man van mijn leven van me houdt.
Nathalie1210, 48 jaar · Goudswaard
Jij bent een hardwerkende man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Je bent het ook zat om alleen te zijn. Je wil ook knuffelen en warmte voelen van een vrouw.
Janine2014, 50 jaar · Utrecht
volgt
Ratsjj, 59 jaar · Diest
Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag aandacht geeft. Ik wil graag een man aan wie ik me niet hoef aan te passen en die mijn beste maatje gaat zijn.
Meisjes in de chatbox
Sensady, 26 jaar · Hoofddorp
♥ Noord-Holland
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Sensady is op zoek naar:
Ik ben op zoek naar een goede man, loyaal, lief en respectvol. Ik ben klaar voor een sterke relatie om elke dag plezier te hebben en over de wereld te reizen. Mijn ideale match is om aardig, nauwgezet te zijn en te weten hoe ik met veel liefde mijn hart kan winnen.
Als je me de dingen kunt geven die ik van op site wil, denk ik dat dit zo geweldig voor ons zal zijn. Wat doe je nu? Stuur me gewoon een berichtje. Laten we samen wat plezier hebben. Ik ben klaar voor je!
Ik zoek een gepassioneerde, oprechte, loyale man voor een relatie. Je bent klaar voor een serieuze relatie en om samen met mij een toekomst op te bouwen als we verliefd zijn. Ik hoop je hier snel te vinden.
JessicaJones, 26 jaar · Baarland
♥ Zeeland ♥ Bruin haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Eerlijk, trouw, volwassen, goedhartig en begripvol. Ik hou niet van een leugenaar, als je wilt spelen, neem alsjeblieft geen contact met mij op. Ik ben op zoek naar iemand die een permanente partner kan zijn.
Respect en eerlijkheid, grappig, spontaan, geen opschepperig iemand. Je vindt uitgaan wel eens leuk om te doen maar dat hoeft niet echt elke week te zijn, thuis kunnen we ook wel iets leuks doen.
Ik heb vroeger een vriendinnetje gehad, ik vond het op zich spannend,... eerder sex hebben met een meisje dan met een jongen. Ik heb tot nu toe nog nooit wat met een jongen gehad. Ik weet niet of ik er gevoelens voor zou hebben. Ik heb wel eens een porno film gezien samen met een vriendin en toen zagen we een grote