Een man die het ook leuk vind om dingen te doen. Geen man waar niets in zit en die nergens zin in heeft, want ik ben vrij actief nog.
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.
April1th, 45 jaar · Mastenbroek
Niet gelijk te hoge verwachtingen en geduldig bekijken hoe alles zal gaan,sommige dingen zijn nou eenmaal niet te voorspellen en daarom maar eerst samen wat drinken of eten?
Demeen Ique, 58 jaar · Heuvelland
Op zoek naar iemand die bereid is om me minder depressief te maken. Praat gewoon met me en laat me weten dat alles goed komt.
Meisjes in de chatbox
Maureen K, 25 jaar · Krabbendijke
♥ Zeeland
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb bruine ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Maureen K is op zoek naar:
Een man die mij zijn lichaam laat ontdekken. Je houdt ervan als ik bovenop je lig. Dan stop je je pik bij me naar binnen.
Ik weet dat ik veel van een man vraag, maar als je het met mij aandurft dan zul je daar absoluut geen spijt van krijgen. Gaan wij het samen proberen? Ik hou wel van een man die zich graag goed verzorgd, verder heb ik geen eisen.!
Jij bent vooral heel lief en iemand met een luisterend oor.
EmmyBee, 24 jaar · Nieuwstadt
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Ik hoop hier iemand te vinden die bij me zal zijn als ik hem nodig heb. Ik ben er zeker van dat we iets geweldigs voor ons zullen berreiken. Ik kan veel dingen voor je doen die je blij zullen maken.
Ik wil bij een geduldige man zijn om van me te houden en een seksuele relatie met me te hebben. Ik kan zo stout zijn als ik kan zijn. Wil je ook stout met mij zijn?
Hai, ik ben Jenny ! Ik ben 18 en zoek een lief persoon die van knuffelen en kusjes houdt. En van gezelligheid ! Ik hou van mensen om me heen en ga graag een drankje drinken ! Hou je ook van gezelligheid, stuur me dan een.berichtje :D
Gian-Na-93, 24 jaar · Marwijksoord
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Groene ogen ♥ Slank lijf
Als je iemand zoekt die goed voor je is dan ben ik er echt wel voor je. Maar je moet niet tegen me liegen want daar hou ik echt niet van. Ik hoop dat je dat begrijpt want dan zijn we gewoon voor elkaar gemaakt.