Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven. De man heeft een gelukkige geest nodig, is optimistisch en heeft een goede verantwoordelijkheid. Iemand die van een goed bedrijf kan genieten en ook de bron kan zijn van goed gezelschap. Wie kan zich verhouden tot de situatie waarin hij zich bevindt. Begrip en een goed persoon.
Pinkdivaaa, 47 jaar · Kapellebrug
Iemand die weet hoe die met een vrouw om moet gaan. Voor de rest merk ik het vanzelf wel, dus ik laat alles aan het lot over dat is wel zo leuk.
Arna196808, 49 jaar · Oudenaarde
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Jokkebrok, 49 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat er toch wel wat leuks nog uit het leven te halen is, Als je kinderen hebt is dat geen bezwaar,,Maar gaar niet reageren als je net 18 geworden bent,,.
Meisjes in de chatbox
Dani92, 25 jaar · Maartensdijk
♥ Utrecht
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
Dani92 is op zoek naar:
Kom jij bij mij de stilte verbreken? Je houd van actiefilms en muziek een drankje en een chippie en als je er dan ook nog eens leuk uit ziet, is dat helemaal super!
Ik ben niet op zoek naar een alledaagse jongen, ik zoek iemand die mij andere dingen te bieden heeft dan de gemiddelde persoon. Laat mij maar eens weten wat jou zo speciaal maakt. ;) ;) ;)
Een lekkere vind die het niet erg vind dat ik hem bespring zodra ik een geile bui heb, wel schoon op je lichaam zijn en geen enge ziektes bij zich dragend, lief eerlijk en trouw en een redelijke conditie hebben is ook handig. Verder zoek je een normale relatie net als ik en wil je samen iets opbouwen met mij.
Het draait allemaal om de liefde en ik heb dat echt nodig in mijn leven. Ik wil een zielsverwant, een partner, een vriend en een maatje. Zullen we elkaar een kans geven om dat voor elkaat te worden? Ben jij klaar voor mij?
Ik hoop dat er iets ontbreekt en dat is wat ik wil invullen. Dat maakt me zo gelukkig. We doen wat we willen en gaan ervoor. Ik wil weten of jij die man bent?
Ik denk dat ik je op die manier toch het beste kan bereiken. Ik heb je namelijk in de kroeg nog niet gezien. Of misschien ben je eigenlijk ook wel te serieus en wil je niet tijdens het uitgaan serieus in gesprek. Dan maken we er toch snel een leuke date van?
Jij bent dus positief, hebt fijne humor, een man die weet wat hij wil dus en ook iemand die gewoon net als ik zin heeft om eens even lekker samen weg te gaan ofzo. Ik ben heel flexibel dus ben benieuwd naar je voorstel!