Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook serieus. Het samen leuk hebben is belangrijk voor je.
Vanexxxa, 50 jaar · Rhenoy
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met je doen. Heb je interesse? Laat wat van je horen.
Rozenmeisje, 63 jaar · Nieuwegein
Lieve, leuke en vriendelijke man die ook van een goed boek houdt en net als ik nog vol in het leven staat. Genietend van de natuur ben je ook een man die lekker met me kan gaan dansen en niet naar de tijd kijkt omdat hij het zo geweldig naar zijn zin heeft.
ButterflyElsa3, 45 jaar · Espel
Lekker samen in de jacuzzi en doen waar we zin in hebben. Of heb jij nog een betere plek voor ons tweetjes, ik sta overal wel open voor .Zou jij daar met mij voor willen gaan?
Meisjes in de chatbox
A-Lys, 25 jaar · Hoenderloo
♥ Gelderland
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
A-Lys is op zoek naar:
Ik ben op deze site om een date te zoeken omdat ik niet het de type meid ben die vaak naar een kroeg gaat. Hoofdzakelijk ben ik bezig met sporten, fotograferen, bij vrienden op bezoek gaan en reizen en daarom ontmoet ik geen mannen. Hopelijk vind ik hier een geweldige man!
Ik ben best moe om hier naar een man te zoeken. Ik laat gewoon iemand me hier vinden of is dat de bedoeling niet hihi. Kun je bewijzen dat je me leuk vindt?
Een sterke man die bij mij kan zijn wanneer ik seks met iemand wil hebben! Ik vind het leuk om meer te leren, dus ik wil graag meer te weten komen! Als je geil bent, ben ik ook snel geil!
Ik wil echt een man die zal zorg en liefde me, ik een man die zal me altijd de waarheid te vertellen van zijn heart.I een man die mijn broer van mijn beste vrienden zijn en indien de aard toelaten mijn man nodig nodig, maar als het huwelijk is van te maken, zal ik het niet erg, maar zolang we konden het samen met
Ik ben koppig, arrogant en sarcastisch, maar ik kan ook heel lief, direct, humoristisch en eerlijk zijn. Zo, dat is er uit, mijn slechte en goede eigenschappen. Wie durft het met mij aan?
Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten of welk theater dan ook te gaan en naar worstelen te kijken. Ik heb het gevoel dat ik het echt persoonlijk wil bekijken. Maar weet niet waar precies de exacte plaats is.
Hai, ik ben Jenny ! Ik ben 18 en zoek een lief persoon die van knuffelen en kusjes houdt. En van gezelligheid ! Ik hou van mensen om me heen en ga graag een drankje drinken ! Hou je ook van gezelligheid, stuur me dan een.berichtje :D