Ben je een man die ook precies weet wat ik bedoel met, soms wordt je wakker en dan heb je de confrontatie met het feit dat je 47 jaar bent ;-)
Isa-Lin , 47 jaar · Holten
De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen van die vrouw op de eerste plaats heeft staan. Daarbij vind ik een kerel die weet wat te doen in het leven en met beide benen stevig in de maatschappij staat, erg aantrekkelijk. Niet aantrekkelijk vind ik mannen die niets doen en alleen maar afwachten.
WXYvon, 56 jaar · Sneek
Stel je maar voor aan mij.
BrenBren66, 51 jaar · Schinveld
Zou jij wel eens willen doen alsof je wat dominanter bent? Misschien doe je het vaker, doe het alsjeblieft bij mij. Laat me je pijpen hoe jij het wilt, laat me doen wat jij verlangt van mij, maak me geil!
Meisjes in de chatbox
Cahcah, 22 jaar · Gelselaar
♥ Gelderland
♥ Ik heb zwart haar
♥ Ik heb grijze ogen
♥ Ik rook niet
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een gezet lichaam
Cahcah is op zoek naar:
Jij vindt het niet erg om mij een luisterend oor te bieden en wilt er graag voor mij zijn, je zult mij niet veroordelen!
Gezellig, verzorgd, niet al te veel tijd opeisend, vrij
Jessicatlc, 23 jaar · Maasbree
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Slank lijf
Gezellige mensen om mee te kletsen en chatten. Ik woon nogal afgelegen van de stad, dus ben vaak alleen thuis. en met een mentaliteit zoals die van mij raak je snel verveeld en alleen!
Ik ben op zoek naar iemand die zich gemakkelijk tot mij aangetrokken voelt. Een man die ik snel kan verleiden. Een man die me in de gaten zal houden en mijn bewegingen kan waarderen.
XjosinaX, 22 jaar · De Groeve
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Ik heb eigenlijk geen type zolang je maar leuk bent en wij samen veel kunnen lachen. Ik houd er niet van om savonds op de bank een boekkie te lezen dus er moet wel iets meer gedaan worden !! hihi
Ik hou van een man die leuke is, lief en respect heeft, een lach op mijn gezicht kan krijgen. Iemand die open is, en naar zich zelf kan kijken. Aandacht kan geven op de juiste manier.