Iemand die niet graag stilzit en ook van stappen houdt of een dagje weg om te genieten van de buitenwereld. Maar het allerbelangrijkst is dat jij mij gelukkig zal maken!
je houdt van niet-alledaagse dingen, je kan jezelf laten gaan en je bent niet preuts om te vertellen wat je lekker vindt om te doen. En uiteraard ben je heet en geil.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Novanova91, 26 jaar · Nederweert
Als jij wel veel tijd over hebt en niet weet wat doen dan is mijn zwembad misschien jou oplossing. Geen nood hij is verwarmd
Cammmie, 26 jaar · Utrecht
Je moet een rood poesje kunnen temmen
Britt900, 27 jaar · Oostwold
Ik hou er van om tijd met iemand te besteden die me mee neemt naar andere plekken, dan dat je thuis mijn tijd komt verspillen.
Robinaaa, 26 jaar · Assen
Ja ik ben altijd zo lief en aardig. En dat begin ik wel zat te worden. Gewoon eens lekker hup met de billen bloot en je lichaam
Justagirl, 27 jaar · Oss
Joice9, 27 jaar · Everdingen
Jij bent redelijk flexibel met je tijd en je snapt dat het niet altijd op een normaal tijdstip is dat ik je vraag of je zin hebt
LauraBabeeBoo, 27 jaar · Lelystad
Ik ben op zoek naar een leuke, lieve man om dingen mee te ondernemen. En dan zien we wel of er een klik is toch? Ik sta in ieder geval
DateRegioRdam, 27 jaar · Hoogvliet
Ik wil iemand kunnen vinden uit de buurt van Rotterdam , ik heb zelf nog geen auto, die het leuk vindt om mij op sleeptouw te nemen.