Nu weet ik niet zo heel goed waar ik naar op zoek ben of eerder gezegd wat ik precies zoek want ik zou open staan voor een relatie maar ik zou ook al heel erg blij zijn als het een vriend is met wie ik leuke dingen kan doen dus ik sta overal voor open.
Ik ben op zoek naar een partner, iemand die graag mijn vriendje is en bij mij woont. Ik denk dat het praktisch is om een ??live-partner te hebben. Je geeft en waardeert. Je zult liefdevol en aandachtig zijn voor mijn behoeften. Als je een goede kok bent, is dat een plus.
Ik weet zeker dat dit het begin is van iets geweldigs voor ons. Ik ben enthousiast over de dingen die we kunnen doen als we samen zijn. Kun je me het geluk geven waarnaar ik op zoek ben op deze site?