Een man met weinig of veel ervaring die mij wat wil leren. Je bent lief en kan je vertrouwen dat je niet maar een keer bij me komt. Graag heb ik dat je singel bent. Leeftijd mag tot 35 jaar.
Je hoeft niet van opera te houden hoor, als je het maar niet erg vind dat je me onder de douche hoort zingen :P Verder zou ik het fijn vinden als je net als ik een rustige maar ook wilde kant hebt, ik ben eigenlijk wel op zoek naar een jonge die iets mysterieus heeft en iets waarmee je mij versteld doet staan.
Maak jij mij gelukkig? Een lieve verrassing of een spontane actie zijn dingen waar ik heel gelukkig van word! Je moet intelligent zijn en een open persoonlijkheid.
Festivals zijn je lust en je leven en je weet ook altijd de goede uit te zoeken. Misschien weet jij mijn ouders er van te overtuigen dat het geen kwaad kan om daar heen te gaan.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Indiansummer, 23 jaar · Beerzerveld
schrijf ff een verhaaltje over jezelf, waarom je mn fotos leuk vind, wat je doet, hobbies, uiterlijk, dagelijks leven enzo
Babes , 23 jaar · Lelystad
volgt
XxDeniisexX, 22 jaar · Amsterdam
Grote pik, tussen de 22 en 29 jaar die mij een lesje kan leren.
Catsuitlover, 23 jaar · Gent
Volgt
Regenboogje, 22 jaar · Turnhout
Je houdt van gekke dingen, je houdt niet van regeltjes en vindt het net als ik, vreselijk om in hokjes geduwd te worden. Lang
95Sofie, 22 jaar · Booischot
Je kan je vinden in het boven staande? Je vind het leuk om uit te gaan en om nieuwe mensen te leren kennen.
Vane Ssa, 22 jaar · Haren
Wil je ervaren hoe ik van je zal houden? Ik zal ervoor zorgen dat we van elkaar zullen genieten. Wat zijn de dingen die je voor