Ben je bereid alles voor mij te geven? Vind je dat ik er goed uit zie? Zo ja, dan wil ik dat je me hier op dit moment bericht. Ik kan goed voor je zijn als je goed voor mij bent. Ben je nu geïnteresseerd?
Ik hou er wel van als je een beetje stoer en macho bent, dat ik mij veilig kan voelen bij jou. Je moet natuurlijk ook lief voor me zijn want dan ben ik dat ook voor jou. En hoe lief ik kan zijn daar moet je natuurlijk zelf achter gaan komen.
Maar daarvoor heb ik jou nodig. Een man, geen macho maar wel een beetje stoer, wel een man zeg maar. Leeftijd vind ik niet zo interessant. Als je maar lief en betrouwbaar bent, en goed voor mij bent, dan zal ik ook goed voor jou zijn ; )
Voor jou is het heus geen probleem om mij wat in te wijden en jij gaat daarom ook niet extreem veel van mij verwachten. ik pik de dingen nogal snel op en dit is iets wat ik echt wel wil gedaan hebben dus ik zal er zeker voor gaan hoor!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Mellbell, 22 jaar · Groningen
Volgt
Lua Olivrira, 23 jaar · Ertvelde
Volgt
EmoMeMe, 23 jaar · Ammerstol
relax, chill, leuke jongen die beetje normaal is.
ZinInSpelletjes, 23 jaar · Hingene
-
Huskygirl3008, 23 jaar · Leusden
JIj bent een zachtaardige geen macho man. Ook de seks doe je op een lieve manier en niet een snel erop en eraf zonder enig liefde.
Beugelbekske, 23 jaar · Enkhuizen
Leuke gezellige jongen op zoek naar liefde of vriendschap
Bambibi, 23 jaar · Almere Buiten
Een beetje gek mag jij wel zijn. We moeten al zoveel. Lekker los en gezellig, spontaan en lief. Een schatje zoek ik dus. Ik heb