Hou jij van uitgaan? Leuke dingen doen samen, lekker er op uit. En zie je er ook nog eens goed uit? Hou je van lachen en vooral veel lol maken samen? En als je een beetje sportief bent zou ik dat wel erg fijn vinden.
Ik wil dat je geduld met me hebt, want ik ben niet altijd vrij vanwege mijn werk, maar ik zeg je dat dit gaat worden. Ik wil je dat ik geduld heb met mijn werk maar ik zeg je dat dit goed voor ons zal zijn als we samen zijn. Ben je een romantische vent?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
PartyGirl96, 21 jaar · Simonshaven
Gewoon lekker chill zijn en ik vind het dan wel best. Sowieso niet stoer, daar kan ik niet zo goed tegen. Doe maar gewoon dan
TeaTime, 20 jaar · Bern
Gezellig kletsen, muziek luisteren, filmpje kijken, drankje doen, noem het maar op. Dat is wat ik leuk zou vinden samen met
Lisaloesje, 21 jaar · Goes
Volgt
Paulinenene, 21 jaar · Moorveld
ben jij de lieve en knappe man die me gaat overweldigen met alle liefde die hij in zich heeft?