Ik ben naar een man op zoek die weet wat hij wil.Ik denk niet dat ik verliefd op een man kan worden die de hele dag niets doet. Ik ben ook geen fan van mannen die spelletjes spelen en veel drinken. Ik ben op zoek naar een gezellige en leuk type.
Een man die vriendjes wil worden, zal je ook vragen om het in de relatie op te voeren. Net zoals je bepaalde dingen die niet voor jou werken niet hoeft te verdragen, hoeft hij ook niet de dingen te verdragen die niet voor hem werken.
Wees gewoon niet geïntimideerd als je me ziet, ik weet zeker dat ik je veel dingen te bieden heb. Ik kan je speciaal laten voelen als we samen zijn. We kunnen ook stout zijn als we elkaar ontmoeten. Zal je dat geweldig vinden?