Ik vind het leuk als jij een actief type bent. Jij bent energiek en straalt dat ook uit. Een pittig karakter kan ik zeker waarderen en ik ga een discussie niet uit de weg. Als jij zelf ook van de natuur houdt kunnen wij fijne wandelingen maken.
Ik ben dol op een man rond mij te hebben en doen wat we willen. Dat is zo speciaal en perfect. Ik moet die man voor mezelf hebben en voortbouwen op elkaar.
Een man die werk van me maakt. Die me kan verleiden maar die ook lief en aardig tegen me is. Een man die me niet gaat claimen maar nu gewoon een leuke en spannende tijd wilt beleven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Cammmie, 26 jaar · Utrecht
Je moet een rood poesje kunnen temmen
The Hunter0, 26 jaar · Merendree
Zijn er dingen die jou het zelfde effect geven? Wat zijn dat voor dingen? We kunnen samen hangen, in werkelijkheid kom je erachter.
InLove2much, 27 jaar · Kortrijk
Iemand die zoals ik houdt van reizen en geniet van de leuke dingen in het leven. Makkelijk meegaand en plezier maakt, omdat
Lkkerbekkie, 26 jaar · Lelystad
Als jij mij denkt leuk te vinden en je ziet er zelf ook wel leuk en verzorgd uit laat dan snel een berichtje voor mij achter.
SweetyNorm, 26 jaar · Ingooigem
Een vent die me een zoet gebaar kan geven. Een vent die me een zoete zoen kan geven. Een vent die me verleidelijke momenten kan
Stoethaspeltje, 26 jaar · Hofstade
Een lieve jongen die de tijd neemt om iemand echt te leren kennen, die geduldig is maar hard werkt om vooruit te geraken. Een
Hiawataa, 26 jaar · Berg
Ik zoek een man die positief in het leven staat en alles er uit wilt halen wat er in zit, welverzorgd, romantisch en je houdt