Ik denk aan een man met een lekkere lul. Iemand die een beetje kan neuken en niet al te veel ervaring heeft, omdat ik denk dat er dan veel meer te ontdekken valt. Ik houd er van om nieuwe dingen te ontdekken op het gebied van seks, dat moet jij ook in je hebben.
Het is voor jou geen probleem dat ik een relatie heb want voor jou is dit ook puur om intiem contact te hebben, teder en fijn contact te hebben met iemand van het andere geslacht!
Jij bent in staat om mij bijzonder te laten voelen en laat zijn, jij laat mij gloeien door een bewonderende blik of een aai over mijn haar. Je steelt een stiekem een kusje maar verwacht er ook eentje terug. Hartelijk, open en sportief staan hoog in mijn top 10.