Je zoekt ook een sexavontuurtje, je kan discreet zijn. je maakt jezelf er niet snel vanaf en je wilt een condoom gebruiken. Better safe then sorry :) Sexueel moet het wel klikken tussen ons en moet ik me aangetrokken voelen tot je maar ik heb niet echt een type waar ik voor of op val.
Je moet weten wanneer je klaarkomt op mijn tieten of in mijn mond. Je zou moeten kunnen zeggen wanneer ik die dingen wil, dus we hebben allebei een goed einde. Je mag niet verliefd op me worden.
Ik hou er van om tijd met iemand te besteden die me mee neemt naar andere plekken, dan dat je thuis mijn tijd komt verspillen. Ik ben benieuwd naar je, en naar je wensen!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Brabantspopje, 27 jaar · Hilvarenbeek
Da Dasha, 26 jaar · Lelystad
Ik ben op zoek naar een man met wie ik kan lachen en mijn dromen waar kan maken, een grappige en zeer respectvolle sensuele man
MetallicaChick, 27 jaar · Oldebroek
Ik heb niet heel veel eisen vind het alleen wel fijn als je niet al te klein bent gezein ik zelf 1.76 ben.
Lief-Tijgertje, 27 jaar · Benneveld
Ook graag in of op het water? Of hou je meer van een ander soort "nat"? ;) Hou wel van mannen die een zwembroek kunnen
Horny GirSingle, 27 jaar · Nijmegen
lekker geile man
ZOMERBLUES, 27 jaar · Gorinchem
Laat jij de zon weer schijnen?
Lally91, 26 jaar · Almelo
Jij en ik en heel veel seks, alleen maar in mijn hoofd en ook het beste wat er is. Ik wil alleen een man voor seks en als je hetzelfde
GirlWithIssue, 27 jaar · Venray
Spontaan en lief. En eerlijk maar dat spreekt wel voor zich denk ik. Iemand die het niet altijd veel te druk heeft om samen iets