Ja wat kan ik zeggen over jou als ik jou nog niet ken. Kom er graag zelf achter. Het is jou niet om maar een enkel ding te doen. Jij wilt ook graag een goede vriendin, een maatje om mee te praten en allerlei dingen mee te doen.
Je zoekt ook een sexavontuurtje, je kan discreet zijn. je maakt jezelf er niet snel vanaf en je wilt een condoom gebruiken. Better safe then sorry :) Sexueel moet het wel klikken tussen ons en moet ik me aangetrokken voelen tot je maar ik heb niet echt een type waar ik voor of op val.
Jij moet natuurlijk wel in zijn om speeltjes mee te nemen in de slaapkamer. Het is een heerlijke aanvulling op de sex. Je bent verder lief, voelt een vrouw haarfijn aan en vindt genieten het belangrijkste.