Ik hou er van om tijd met iemand te besteden die me mee neemt naar andere plekken, dan dat je thuis mijn tijd komt verspillen. Ik ben benieuwd naar je, en naar je wensen!
Nou kan ik hier mijn hele levensverhaal wel neerzetten maar dit gaat natuurlijk om de eerste indruk en ik hoop dan ook echt dat mocht jij denken, hey die wil ik leren kennen..
Het is voor jou geen probleem dat ik een relatie heb want voor jou is dit ook puur om intiem contact te hebben, teder en fijn contact te hebben met iemand van het andere geslacht!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Fleuropke, 27 jaar · Leuven
Daar wil ik gewoon lekker achter komen door middel van contact.
Jessiej, 27 jaar · Amersfoort
Volgt
Bibbsie, 26 jaar · Drachten
Je bent zelf ook een man die van een beetje luxe houdt dus je begrijpt mij best wat ik bedoel met verwend zijn. Het is jouw bedoeling
Elikedelias, 26 jaar · Hasselt
Ik zoek een leuk man waar ik mee mailen kan, oh ja en niet geheel onbelangrijk goed verzorgd en hygiënisch.
Mutsje41, 27 jaar · Arnhem
Zie Over mij!
HayleyEllen, 27 jaar · Nieuwegein
Volgt
BlondeMira, 26 jaar · s-Gravendeel
Op zoek naar iemand die mij kan bijhouden met zijn gekheid. Als je een keer met een kater wakker wordt, moet je er niet gek van
Kimberly00, 27 jaar · Hemelveerdegem
Ik zoek eigenlijk iemand die lief is, er leuk uit zit en waar ik mee op dezelfde lijn zijn qua doen en laten.