Ben jij een heerlijke ondeugende man die het wel aandurft met een vrouw op leeftijd. Dan laat ik je zeker weten zien wat ik nog allemaal in huis heb. Ik ben behoorlijk stout hoor! Zin in mij?
Hier kan ik een heel verhaal neerzetten over wat ik belangrijk vind bij een man, maar zo werkt het volgens mij niet. De klik die we hebben is voor mij belangrijker dan wat voor uiterlijk je hebt de binnenkant telt voor mij veel meer.
Wil jij met mij naar bed gaan? Laat dit dan merken in subtiele of minder subtiele hints, je mag het ook gewoon rechtuit in mijn gezicht zeggen, dat maakt het voor mij een stuk gemakkelijker. Om verleid te worden door mij is dat hetgeen je moet doen (het laten merken of zeggen), anders vrees ik dat er niet echt