Je hoeft heus geen professionele fotograaf of cameraman te zijn, als je maar een beetje met dat ding overweg kan. Wanneer we klaar zijn met het hele gebeuren en we kijken terug naar wat je hebt vastgelegd zijn we misschien wel zo opgewonden geraakt dat we niets anders kunnen doen dan op elkaar springen en er een heerlijk vrijpartij tegenaan gooien!
Ja wat kan ik zeggen over jou als ik jou nog niet ken. Kom er graag zelf achter. Het is jou niet om maar een enkel ding te doen. Jij wilt ook graag een goede vriendin, een maatje om mee te praten en allerlei dingen mee te doen.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, gedreven, loyale, grappige en vriendelijke man. Ik hou van een goed debat, dus je moet comfortabel zijn om over ras, religie en politiek te praten.