Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Ik kan wel eens dominant zijn in bed, daar heb je geen problemen mee en vindt het zelfs lekker als de vrouw de touwtjes in handen heeft. Over touwtjes gesproken: die wil ik ook wel eens gebruiken, bondage heb ik nog niet gedaan en lijkt me wel geil om te doen..
Ik denk dat ik onze relatie op geen enkele manier kan redden. Ik heb me verontschuldigd en ik meende het, maar hij is er klaar mee, en dus ga ik gewoon lekker wild worden. Jij wordt de belangrijkste man, vie mij seksueel gaat bevredigen, ik wil dat je me opwindt en me het gevoel geeft dat ik een seksgodin ben.