Zeer actief en gemakkelijk in de omgang. Op zoek naar een gelijkgestemde ziel om te delen. Breng jij je vakantie door in de warmte of in de kou? Zijn ze vol actie of moeten ze ontspannend zijn? Ik kan het gemakkelijker voor je maken.
Ik wil een neukafspraakje met jou kunnen maken, ik heb geen behoefte aan liefde. Ik heb het al druk genoeg met mezelf en kan dan geen andere verantwoordelijkheden nu erbij hebben.
Iemand die ook actief is, op de bank zitten kunnen we nog wel doen als we oud zijn. Wel iemand die single is, delen wil ik niet doen. Afstand is niet echt belangrijk maar ik moet er wel kunnen komen met openbaar vervoer, een auto heb ik nog niet en ben bezig met mijn rijbewijs. Je bent een dierenvriend, ik heb